Vzorek naší práce 

Pomůžeme Vám přilákat nový personál a obsadit neobsazené pozice.

Nedaří se vám najmout: 

Řidiči, elektrikáři, automechanici, servisní technici, obchodníci a různé další profese?

Domluvte si s námi schůzku! Vysvětlíme Vám, způsob jak to děláme my. 

tel. 603 28 88 78

Příklady spolupráce

ŘIDIČI C+E

Klient nemohl najmout řidiče skupiny C+E, pro svoji přepravu. V tuto chvíli má 6 přijatých řidičů a to v období srpen - říjen 

SERVISNÍ TECHNICI CNC

Kvalifikovaní servisní technici se zkušenostmi v oblasti CNC strojů. U našeho klienta,  se nám podařilo během několika měsíců zajistit téměř 100 potenciálních uchazečů, ze kterých si už klient vybral. 

Elektrikáři 

Pro klienta v Praze se podařilo vytvořit, tak účinné kampaně, že se během 2 měsíců přihlásilo do jeho výběrového řízení cca 50 elektrikářů. 

AUTOMECHANICI

Dobrého automechanika, aby člověk pohledal, tak jsme pomohli léta trvající problém u našeho klienta vyřešit.  

Pomohli jsme mu a přilákali do jeho firmy hned několik zájemců z nichž 3 schopní automechanici nastoupili.

ELEKTRO TECHNIK

Pro zahraniční společnost se nám podařilo vytvořit kampaně a klient si obsadil pozici, která vyžadovala elektro vzdělání a zkušenosti z oboru. 

INSTALATÉŘI

Obsadit tuto pozici nebylo úplně snadné, ale přesto se nám společně s klientem  podařilo. 3 instalatéři již pracují. Do té doby, to byl neřešitelný úkol. 

EVROPSKÁ VODNÍ DOPRAVA-SPED.,s.r.o.

Dobrý den

služby, přístup a vystupování pracovníků společnosti Competentia - Personal Marketing byly na velmi vysoké úrovni, pomohly nám se zlepšením orientace na pracovním trhu, rozšířily obzory nových trendů pro získávání zaměstnanců a pomohly s náborem nedostatkového personálu.

děkujeme

s pozdravem

Lukáš Hradský


Elektro technik TZB

Do našeho nepřetržitého provozu jsme potřebovali elektrotechnika s vyhláškou 50, §6 a víc. Z inzerce na pracovních serverech se nám hlásilo malé množství vhodných kandidátů a proto jsme přistoupili k využití služeb personálního marketingu. Díky tomu se nám podařilo oslovit potenciální uchazeče, kteří byli ochotní pracovat především v noci a o víkendech a ještě k tomu splňovali naše požadavky na kvalifikaci a praxi. Díky propagaci volné pozice společností Competentia s.r.o. jsme ušetřili hodně času a nervů při výběru zaměstnance. Celý proces trval poměrně velmi rychle a po měsíci, kdy jsme dělali reklamu, se nám přihlásilo několik vhodných kandidátů, nichž jsme jednoho přijali. Tento pracovník přesně splňoval naše požadavky a už ve zkušební době podává velmi dobré výsledky.

Napište nám, nebo zavolejte!